Koç Burcu (8-14 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ocak 2024

Koç Burcu (8-14 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konuları arasında inançlarınız, dünya görüşünüz, farklı kültürler, uzun yolculuklar olacak. Yeni insanlarla bir arada olmak isterken, kendi inandıklarınız dışında düşünmek zorlayıcı olabilir. Mesleğinizdeki azminiz tahmin edemeyeceğiniz kazanç kapıları açabilir. Finansal anlamda güvende olmak, işinize odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Kariyerinizde planlı programlı hareket edeceksiniz, endişelenmenize gerek yok. Statünüz için çaba sarf etmeniz, idealleriniz için mücadele etmeniz gerekebilir. Kendinizi ifade etme konusunda rahat davranırsanız belki de aradığınızı daha kolay bulursunuz. Şehirler ya da ülkeler arası bir aşk doğabilir. Daha iyi yaşama isteğiniz mesleğinizde başarılı olmanıza katkı sağlayacak. Kariyer hedeflerinizde daha disiplinli, sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmelisiniz. Bu süreç sizi biraz zorlasa da, işlerinizi tamamlamanızda destekleyici olacaktır.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.