Koç Burcu 8 – 14 Nisan 2019

8 Nisan 2019

Koç Burcu 8 – 14 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

Bu hafta başında aile ve kariyerle ilgili konularda iletişiminizin kuvvetli olabileceği, imza, sözleşme gibi konularda şanslı olabileceğiniz bir sürecin içerisindesiniz. Fakat özellikle kariyer konularında bir anlık sinirle köprüleri yıkmamaya da özen göstermeniz gerekmektedir. Burada biraz daha sakin kalmalı ve gücünüzü göstermelisiniz. Bu süreçte kadın figürlerinden destek alabilirsiniz.

Venüs Neptün kavuşumu, bilinçaltı ve rüyaları temsil eden alanda gerçekleşecek. Dolayısıyla bu hafta sezgileriniz üst seviyede olacak. Rüya yoluyla bilgi alabilirsiniz, her türlü ruhsal çalışma konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Korkularınız varsa bunları yenebilirsiniz.

Jüpiter retrosunu yurtdışı yerler, yabancı insanlar, eğitim, akademik konular ve inançlar evinizde yaşayacaksınız. Bu süreçte tamamlayamadığınız konular için destekleneceksiniz, alamadığınız bir eğitim varsa almak için, yurtdışı bağlantılı işlerinizi tamamlayamadıysanız tamamlamak için ya da bir inanca kendinizi kaptırdıysanız bunların üzerinden geçmeniz için size şans verecektir. Özellikle de 14 Nisan tarihinde Güneş’in Jüpiter’le yapacağı uyumlu açı sayesinde bu konularda daha şanslı olabilirsiniz.

Aşktan yana hafta başında problemler yaşama riskiniz var, ilişkilerden yana hafta sonu daha şanslı olabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
One Comment
  1. 12 Nisan koç burcuyum yükselenim de koç olarak biliyorum, rüya demişken, rüyamda saçıma bal sürüyorum bool bol, ve kocaman siyah örümcek , öldürdüm , paramparça ettim, Hayr olsun ÌnşaAllah, güzel bir hafta olsun dilerim Teşekkür ederim ?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.