Koç Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

Koç Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya tam bir sosyal kelebek olarak başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla beraber bazı aktiviteler planlayabilirsiniz. Hafta boyunca aklınız ve odağınız partnerinizde olacak adeta ondan başka bir şey düşünmeyeceksiniz. Bu dönem kendi iç motivasyonunuzu sağlayarak pozitif bir enerjiye girebilirsiniz. Ailenize verdiğiniz değer artarken bir yandan onların sizi zorlayan hareketleriyle de mücadele edebilirsiniz. Eşinizle beraber ortaya çıkardığınız bazı konularda yeni fırsatlar ve deneyimler yaşayabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru partnerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İş hayatınızda maddi gelirinizi artırmak için mücadeleler verirken gizli düşmanlarınız olduğunu öğrenmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Eşinizin ve arkadaşlarınızın vereceği destekle bu süreci daha verimli geçirmeniz söz konusu olabilir annem.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.