Koç Burcu (7 Şubat 2022 – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Şubat 2022

Koç Burcu (7 Şubat 2022 – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç,

Bu hafta kariyerinizin gündemde olacağı zamanlar sizleri bekliyor. Hafta başı uzun zamandır kariyerinizde gösterdiğiniz enerjisel çabadan kaynaklı ani beklenmedik ve şok etkisiyle maaş zammı söz konusu olabilir. Hafta ortasında ise kariyerinizde alakalı keskin fikirleriniz olabilir, yeniden işe başlamak ya da kariyerinizi dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ardından kariyerinizde yeni kazanç kapıları söz konusu olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.