Koç Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Koç Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Koçlar;

Bu hafta zihninizi yönelteceğiniz konular değişiyor. Manevi konular daha fazla gündeminizde olabilir. Eşinizin işiyle ilgili olarak fikirlerinizi sunabilirsiniz. Partnerleriniz çalışma şartları gündemde olacak. Çok fazla uyumak isteyebilirsiniz, kendinizi bitkin hissedebilirsiniz fakat yurt dışı gündemleriniz çok fazla gözüküyor. Şifalanma ve insanları konuşarak şifalandırma enerjisiniz çok yüksek. Bu hafta kendi iç sesinizi dinlemek size daha faydalı olacaktır.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.