Koç Burcu 7 – 13 Ocak 2019

7 Ocak 2019

Koç Burcu 7 – 13 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulmasını kariyer evinizde yaşadınız ve etkisi yaklaşık olarak 6 ay sürebilir. Bu süreçte kariyerle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İşinizde mutsuzsanız yurt dışında iş teklifleri alabilirsiniz. Hobilerinizden eğitim alıp bunu ileride işe çevirebilirsiniz.

Bu haftaya bakacak olursak, aşkı, sevgiyi,huzuru yabancı insanlardan, yurt dışı konularından bulabilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz okul arkadaşlarınızla aranızda aşk ilişkileri gelişebilir. Her türlü vize işlemi, yurt dışı bağlantılı konulardan yana işleriniz haftabaşında pürüzsüz ilerleyebilirken haftasonuna doğru aldanma, hayal kırıklığı yaşama riskiniz var.

Fakat bu hafta biraz sinirlerinize ve dilinize hakim olmamız gereken bir süreç içerisindesiniz. Kırıcı sözler söyleme ve bir anda kavga çıkmasına sebep olacak davranışlardan sakınmanızı tavsiye ederim.

Kariyer evinizde çok güçleneceğiniz , otorite figürlerinden destek alabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Üstlerinizle konuşabilir, taleplerinizi sakin bir dille ifade edebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”55″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.