Koç Burcu (7-13 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

5 Kasım 2022

Koç Burcu (7-13 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Geçmişe ait konulara takılı kalabilirsiniz. Kendi değerinizin farkına varabilirsiniz. Projelerinizi gerçekleştirmeye çalışırken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İnandığınız yolda azimle ilerleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizde iş yaparken kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda mücadele edebilirsiniz. Finans konularındaki ani değişimler karşısında sezgileriniz yol gösterici olabilir. Duygularınızı yoğun bir şekilde yaşarken hayaller kurabilirsiniz. Düşünceleriniz özgür v e sınırsız olabilir. İş hayatınızdaki cesaretli tavrınız ortaklaşa işlerden gelir sağlamanıza neden olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.