Koç Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Mart 2023

Koç Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken ifade edemediğiniz düşünceleriniz, endişeleriniz, yalnız olma isteğiniz görünür olacak. Başkaları ile birlikte yürüttüğünüz işlerde, gerçekçi düşünmelisiniz. Kazancınızı faydalı amaçlar için kullanmak isteyebilirsiniz. Maddi kazanımlarınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hassas ve alıngan olacak, geçmiş hatalarınızı düşüneceksiniz. İç dünyanızı sorgulayacak, kendi sorumluluğunuzu yerine getirmekle ilgili kararlar alacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla var olan sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Yeni fırsatlar ve girişimler için karar vereceksiniz. Kendinizle bağ kuracak, sezgilerinizi anlamaya çalışacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları göremeyebilirsiniz. Adım atmak ve yenilikler yapmak için kendinize güvenmelisiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.