Koç Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Kasım 2023

Koç Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu borçlarınız, alacaklarınız, banka işleriniz oluştururken, yenilenme isteği duyacaksınız. İşinizi keyifle yapacak, hedeflerinizi gerçekleştirme gücünü kendinizde bulacaksınız. Başarma hırsınızı göstermemeye çalışacaksınız. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Çevrenizde daha önce farkına varmadığınız konuları çözüme kavuşturabilirsiniz.  Ortaklı işler konusunda avantajlı olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dengeyi bulacak ve keyifli bir hafta geçireceksiniz. Mesleki konularda güçlü olmak için kontrolü elinizde tutmak isteyeceksiniz. Finansal konulardaki fikirlerinizi dile getirmekten kaçınabilirsiniz. Farklı bilgiler ve yeni yerler ilginizi çekecek ve paylaşmaktan keyif alacaksınız. Zaman zaman değişiklikler iyidir, kendinizi baskı altında hissetmeyin. Rahatlayın ve keyfini çıkarın. Finansal konularla ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz. Alternatif kazanç sistemlerini denemek isterken yola ortaklı mı tek mi çıkmak istediğinizi bulmanız gerekecek.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.