Koç Burcu (5 Eylül – 11 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Eylül 2022

Koç Burcu (5 Eylül – 11 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya hummalı bir temizlikle başlıyorsunuz. Ofisinizdeki masanızı detaylı bir şekilde düzenleyebilir, unuttuğunuz çekmecelerinizin içlerini dökebilir, aniden evinizdeki perdeleri söküp yıkayabilirsiniz. Bu dönem yeni ortaklıklar ve anlaşmalar yapmanız söz konusu olabilir fakat kalıcı olmasını istiyorsanız çok iyi düşünerek kararlar almalısınız. Düşünülmeden atılan adımlar bu süreçte sizi tekrarlatabilir. Haftanın sonuna doğru dua etmek, meditasyon yapmak veya şifayla ilgili konulara yönelmek size iyi gelecektir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.