Koç Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Temmuz 2022

Koç Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya maddi olarak verdiğiniz mücadelelerin karşılığını alarak başlıyorsunuz. Ailenizle kurduğunuz ilişkilerde pozitif etkiler görebilirsiniz. Bu dönem aile değerlerinize, kardeşlerinize bağlılığınız artarken aynı zamanda onlarla geçirdiğiniz vakitlerin sizde bir iyileşme yarattığını görebilirsiniz. Bu hafta eşinizin düşüncelerinizi daha iyi anlamasını isteyebilirsiniz. Öyle ki duygularınızı ifade ederken aşırı hassas ve abartılı tepkiler sergileyebilirsiniz. Partnerinizi kırmamaya özen gösterin annem. Kariyer hayatınızda aklınıza gelebilecek parlak fikirler size yeni deneyimler yaşatabilir. Haftanın sonuna doğru kısa seyahatler yapabilirsiniz fakat bu seyahatlerinizi planlarken aşırılıktan kaçınmanızda fayda var.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.