Koç Burcu 4-10 Mart 2019

4 Mart 2019

Koç Burcu 4-10 Mart 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

Bu hafta başlayacak olan Merkür retrosu sizi manevi konularda içe çekilme enerjisine çekebilir. Biraz izole kalmak isteyebilir ve bilinçaltı çalışmaları yapabilirsiniz. Eski bağımlılıklarınız gündeme gelebilir. Rüyalar sizi geçmişe götürebilir. Çözemediğiniz problemleri rüyalar vasıtasıyla çözebilirsiniz.

Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi uzun vadede maddi kaynaklar, değerler ve sevgi konularında ani beklenmedik gelişmelere sebebiyet verebilir. Bu konularla ilgili fırsatlar ve yenilikler yaşayabilirsiniz.

6 Mart tarihinde Balık burcundaki Yeniay ruhsal ve spiritüel konularla ilgili yeni başlangıçlar yapmanıza, biraz daha kendinizi dinlemenize sebebiyet verebilir. Yine rüyalara dikkat.

Haftanın geri kalan önemli olaylarına bakacak olursak kariyerle ilgili konularda otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Maddi konulardaki belirsizlikler azalabilir. Emin olamadığınız konularda netleşmek adına harekete geçebilirsiniz. Bu hafta biraz kafanızı dinleme, kendi isteklerinizi hatırlama ve içe dönüş haftası. Bu içe dönüş uzun vadede yapacağınız başarılı işler için bir nevi kendinizi nadasa bırakmak gibi bir süreç. Yapacaklarınızın altyapısını oluşturmak için fazlasıyla destekleyici bir dönemdesiniz. İç sesinizi dinlemeyi sakın unutmayın.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.