Koç Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Aralık 2023

Koç Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde ödemeleriniz, alacaklarınız, banka işleriniz, ortaklaşa gelirleriniz ve değişim isteğiniz olacak. Para konularında şanslı olabilir, borçlarınızı rahatça ödeyebilirsiniz.  İç dünyanızı ve duygularınızı açmak istemeyebilirsiniz. Kıskançlık yapabilirsiniz. Sorumluluklarını bilen biri olarak evham yapmanıza hiç gerek yok. Kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız farklı yerler görebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bakış açınızı genişletebilirsiniz. Aklınızdaki projeleri iş hayatınıza uygulamak isteyeceksiniz. Maddi açıdan büyümek istiyorsunuz ve tek başınıza kararlarınızı hayata geçirmek için çaba harcayacaksınız. Başkalarının imkanlarından yararlanma konusunda çekimser kalabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.