Koç Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Koç Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç,

Salı günü Kova burcunda gerçekleşecek olan Yeniay sizin sosyal çevrenizdeki kalıcı yeniliklerle alakalı size göz kırpmaktadır. Hafta ortası özellikle patronlarınız ile iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor, bu konuda zihniniz durabilir. Cuma günü sosyal çevrenizde kendinizi gösterme zamanınız fakat sosyal çevrenizdeki eril figürler sizi kısıtlayabilir, yapılandırabilir aynı zamanda kariyeriniz ile alakalı geride kalmış konular önünüze çıkabilir. Cumartesi günü kariyerinizde ve sosyal çevrenizde yaşadığınız sıkıntılar bitiyor çünkü Merkür Retro bitiyor. Pazar günü ise kariyerinizde bazı konular ile alakalı mücadele etmeniz gerekebilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.