Koç Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

29 Ekim 2022

Koç Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta kazançlarınızla ya da ödemelerinizle ilgili geçmişten gelen alacaklarınız ve ödemeleriniz ortaya çıkabilir. Kendi kaynaklarınızı yaratma konusunda önünüze fırsatlar çıkabilir. Bu konuda yeni deneyimler elde edinebilirsiniz. İlişkilerinizde, arka plana attığınız düşüncelerinizde, ortaklaşa kazançlarınızda bugüne kadar yürüttüğünüz sistemi sorgulayabilirsiniz. Evlilik ya da ortaklık ilişkilerinizden unutulmuş alacaklar gündeme gelebilir, yüzünüz gülebilir. Sahip olduklarınız, değerleriniz ve paraya bakış biçiminiz değişebilir. Gelirinizi arttıracak yeni iş imkanları, farklı projeler gündeminize gelebilir. Yeni sisteme geçiş sizi zorlayabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.