Koç Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Mayıs 2022

Koç Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Koç

Haftanın ilk günü yakın çevreniz ile ilgili gündemleriniz olabilir. Kuzenlerinizin veya kardeşlerinizin hayatında önemli yenilikler yaşanabilir. Hafta sonu itibariyle maddi konulardaki karışıklıklar sonlanabilir. Özellikle banka işlemlerinde yaşadığınız problemler bitecektir. Fakat aynı günler itibariyle sosyal çevrenizdeki sorunlar daha fazla göze batabilir. Sosyal gruplarda daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.