Koç Burcu (3 Ocak 2022 -9 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

2 Ocak 2022

Koç Burcu (3 Ocak 2022 -9 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Koç;

Haftaya Oğlak burcundaki Yeniayın etkisiyle başlıyoruz. Dolayısıyla kariyerinizde birtakım yenilikler, yeni kararlar oldukça gündeminizde olabilir. Hafta ortasında Venüs-Neptün uyumlu açısı sebebiyle hayalinizde kalan, daha önce denediğiniz ve yapamadığınız ya da hiç girişmediğiniz bir işi topluma göstermek, patronunuza anlatmak isteyebilirsiniz. Bu konuda irade göstermeniz gerekmektedir. Venüs de Retro, uygun adımlarla patronunuza işi sunun, hayallerinizi gerçekleştirin.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.