Koç Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Temmuz 2023

Koç Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Evinizle ilgili konular, bilinçaltınız, aile hayatınız, gayrimenkul ile ilgili konuların gündemde olacağı bir hafta olacak. Ailenizle ilişkilerinizi güçlendirebilir, sorunlarınız varsa çözüm yolları bulabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlansanız da mücadele etmeye değer bulduğunuz konuların üzerine gidebilirsiniz. Finansal açıdan aile içinde özgür olmak isteyebilirsiniz. Evinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizde alınganlık yapabilirsiniz. Kendi işinizi kurmakla ilgili ani kararlar alabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.