Koç Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Nisan 2023

Koç Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya maddi ve manevi kazanımlarınız, sahip olduğunuz kaynaklarla ilgili konularla gireceksiniz. Maddi kazanımlarınızı arttırmak için yeni fikirler üzerinde düşüneceksiniz. Uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Hırslı davranabilirsiniz. Zor hedefler belirleyebilir ve maddi kazanımlarınızın gecikmesine sebep olabilirsiniz. Bilginizi para kazanma konularına kullanırken, kendinize yeten birisi haline geleceksiniz. Duygusal olarak kendinizi korumak isteyeceksiniz. Kendinizi ortaya çıkaracak cesretiniz ve enerjiniz olacak. Ertelediğiniz isteklerinizi yerine getirmenin tam zamanı olacak. Finansal konularda sezgileriniz güçlü ve şans sizden yana olacak. Evle ilgili konularınız gündeminizde olacak.  Gayrimenkul yatırımı düşünebilirsiniz. Evinizi değiştirebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.