Koç Burcu (29 Ocak -4 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

27 Ocak 2024

Koç Burcu (29 Ocak -4 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftanın konusu değerleriniz, maddi ve manevi kazanımlarınız, statünüz ve başarılarınız olacak. Önceliğiniz kazançlarınız ve kariyerinizi nasıl daha iyi geliştirebileceğiniz yönünde olacak. Duygu ve düşünceleriniz konusunda mesafeli davranabilirsiniz. Kazancınızı uzun vadeli değerlendirmek ve kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Mesleğinizde yapmak istediğiniz atılımlarla ilgili düşünmediğiniz finansal değişimler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte maddi açıdan destek göreceğiniz gibi elinizdeki parayı da harcamanız gerekebilir. Sakin ve esnek olmanız fayda sağlayacaktır. Kariyerinizle ilgili kararlarınızda net olmanız gerekecek, sezgilerinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Hayallerinizi mantığınızla harmanlarsanız büyük işler yapabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.