Koç Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

29 Nisan 2019

Koç Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

Bu haftanın öncelikli konusu, bilinçaltınız, sırlarınız, imajınız, fiziksel sağlığınız ve maddi kaynaklarınız olabilir.

5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay’ını maddi kaynaklar alanında deneyimleyeceksiniz ve bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Satürn retrosunu kariyer evinizde yaşayacağınız için kariyerle ilgili konularda hak ediş durumları gerçekleşecektir. Bu da eğer hakkını vererek çalışmışsanız zam, terfi olabilir, eğer hakkını vermemişseniz de hayal kırıklığı şeklinde olabilir. Bu süreçte kariyerle ilgili konularda tam bir ektiğini biçme dönemindesiniz. Bu dönem patronlarla iletişim konularında problemler yaşama riskiniz var. Sınırları çok zorlama döneminde değilsiniz.

Seyahatler, eğitim, iletişim konular bol bol gündeme gelebilir, bu konularda imzalar atabilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı tüm işler, akademik konularla ilgili konularda eskiden kalan işleriniz varsa tamamlanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda da yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.