Koç Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mayıs 2023

Koç Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sahip olduklarınız, değerleriniz, maddi güvenlik ihtiyacınız ile ilgileneceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Maddi anlamda istikrar isteyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Kendinize güvenerek hareket ettiğinizde standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Para kazanma konusunda şanslı bir hafta geçirebilirsiniz. Sosyal hayattan uzaklaşıp daha fazla ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Rüyalarınız etkileyici olabilir. Ailenizle ilgilenmek size de iyi gelecektir. Farklı bir sektörden para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sürpriz harcamalar gündeminize gelebilir. Bu hafta teknolojiyi daha fazla kullanabilirsiniz. Ekonomi haberlerini daha fazla takip edebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.