Koç Burcu (29 Ağustos – 4 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Ağustos 2022

Koç Burcu (29 Ağustos – 4 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kardeşlerinizle gerginlikler ve tartışmalar yaşayarak başlama riskiniz var fakat elde ettiğiniz bazı başarılar modunuzu yükselteceği bir hafta yaşayacaksınız. Bu hafta ortaklık teklifleri almanız söz konusu olabilir ve hiç beklemediğiniz biri elinde sözleşmeyle yanınıza gelebilir. Siz ise bu süreçte aklınızla kalbiniz arasında kalabilirsiniz. Bir yandan mevcuttaki başarılarınız bir yandan da geleceğiniz için düşündüğünüz farklı projeleriniz karar vermenizi etkileyebilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.