Koç Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Koç Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Koçlar;
Bu hafta maddi anlamda ve kendi değeriniz ile alakalı konuları fark edebilirsiniz ve özellikle kariyerinizde farklı yollar çizebilirsiniz ya da terfi gündeme gelebilir. Algınız yurt dışı konularında olabilir ve maddi kazançlarınızı ona göre yönlendirmek için karşınıza fırsatlar çıkabilir. Networkleriniz ile iletişime geçebilirsiniz ya da kalıcı bir networke sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevrenizde iletişimde kısıtlanmalar gündeme gelebilir. Maddi kazançlarınızda değişim ve dönüşüm etkileri söz konusu olup bunu tamamen hayalleriniz doğrultusunda yapmak isteyebilirsiniz. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber oldukça şifalanacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.