Koç Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

Koç Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı, arkadaş çevreniz, kalabalıklar, partiler, organizasyonlar. Sosyal ortamlarda vakit geçirmekten hem büyük zevk alabilir hem de kendinizi kalabalık ortamlarda daha iyi ifade edebilir, düşüncelerinizi topluluklara duyurabilirsiniz.

Aşk konularından yana iletişiminin aktif olduğu şanslı bir dönemdesiniz. Bekarsanız arkadaşlarınız vasıtasıyla yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa da aranızdaki iletişim problemlerini çözmek için bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Kariyer konularında kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Bu hafta bu konularda biraz daha sakin kalmak size kazanç sağlayabilir. İş değiştirmek istiyorsanız uygun ancak şu an çalıştığınız yerle bağlarınızı koparırken biraz mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Savaşmak için uygun bir dönemde değilsiniz. Ancak kariyerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek artık bir yapı kurmak isterseniz bu haftayı kullanabilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı işlerin pürüzsüzce çözülebileceği, bu konularda fırsatlar yakalayabileceğiniz bir sürecin içerisindesin. Yurtdışı ile ilgili tüm işlerde beklediğiniz olayların sonuçlarını alabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.