Koç Burcu (28 Ağustos -3 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ağustos 2023

Koç Burcu (28 Ağustos -3 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta endişe duyduğunuz konular, kısıtlandığınızı düşünmeniz, sizden gizlenen ya da gizlediğiniz konularınız gündeme gelecek. İkili ilişkilerinizle ilgili konularda adım atmak istemeyebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmeniz iyi olacaktır. Sakin tavırla yaklaştığınızda çözemediğiniz hiçbir şey olmadığını göreceksiniz. Bu hafta biraz daha yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz yol gösterici olabilir. İçinize dönebilir, dinlenmeye ihtiyaç hissedebilirsiniz. Kısa molalar, meditasyon gibi çalışmalar iyi gelecektir. Kendinize iyi gelmeden çevrenize faydalı olmayacağınızı anlayabilirsiniz.  Arkanızdan konuşulanlar kulağınıza gelebilir. Size bağımlılık yaratacak şeylerden uzak durmanız iyi olacaktır.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.