Koç Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Şubat 2023

Koç Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kendinizle ilgili farkındalıklarınızın artacağı, motivasyonlarınızın değişeceği, kendiniz ile ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Giyiminize, fiziksel görünümünüze dikkat edeceksiniz. Yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Olumlu düşünecek, yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. İsteklerinizi açıkça ifade edeceksiniz. İştahınız açılabilir. Arkadaş gruplarınız içinde fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ideallerinizi gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Söylemleriniz çevrenizdekilere farklı gelebilir. Kendi duygularınıza yoğunlaşacaksınız. Dikkatiniz dağılabilir. Yazarak kendinizi ifade etmek iyi gelecektir. İmajınız, davranışlarınız, sevginizi gösterme şekliniz ile ilgili düşünecek ve yeni kararlar alacaksınız. Sağlığınıza özen göstereceksiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.