Koç Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran 2019

27 Mayıs 2019

Koç Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

Hafta başında kendinizi daha izole hissederken, hafta ortasına doğru kendinizi daha cesaretli ve girişken hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru da para ve gelirleriniz gündemde olabilir.

Maneviyatınızın iyi olacağı bir haftadasınız ancak anlaşma yaparken akıl dağınıklığından dolayı kandırılma ve aldatılma riskiniz var. Zihinsel olarak çabuk dağılma riskiniz var, attığınız imzalarda, maillerde, yaptığınız anlaşmalarda dikkatinizi iyice konuya ve açıklamalara odaklamaya çalışmak hata yapma payınızı düşürebilir. Özellikle de yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa ekstra dikkat etmeniz gereken süreçtesiniz. Vize başvurularında evraklarınızın tamam olup olmadığına dikkat edin. Uzak akrabalarla ilgili olarak iletişim problemleri yaşama durumlarınız söz konusu olabilir. Sosyal medya vasıtasıyla dolandırılabilirsiniz, yaptığınız reklamların bu hafta karşılığını alamayabilirsiniz. Trafiğe dikkat.

Bu hafta sağlık konularına özen göstermek, günlük rutin işlere yoğunlaşmak, evcil hayvanlarla ilgilenmek kendinizi daha iyi hissettirebilir.

Kariyer konularında özellikle kadın figürlerinin desteğini alabilirsiniz. Patronlarla para konuşmak için iyi bir haftadasınız.

İlişkiler konusunda bu hafta destekleyici açılara sahipsiniz. İlişkideki problemleri sonlandırmak istiyorsanız bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.