Koç Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Mart 2023

Koç Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken sizi motive eden konular, dış görünümünüz, duygusal olarak güven ihtiyacınız ve eviniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Özgüveniniz ve girişimci fikirlerinizle hayatınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Kendinizi önemseyeceksiniz. Şans sizden yana olacak. Duygusal anlamda kendinizi korumaya çalışacaksınız. Bilinçaltınıza attığınız konuları çözüme kavuşturmak için uygun zaman olabilir. Finansa konularda düzenlemeler yapacaksınız. Değer verdiğiniz şeyleri kaybetme endişesi duyabilirsiniz. Kendi imkanlarınızı kullanarak gayrimenkul almak için girişimde bulunacaksınız. Başkalarından destek beklemeden işlerinizi halletmeniz gerekecek.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.