Koç Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Koç Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kardeşlerinizden alacağınız haberlerle başlıyorsunuz. Bu hafta kendinize iyi gelecek meditasyonlar yapabilir bol bol dua edebilirsiniz.  Bazı tartışmaların içinde kendinizi bulup kaygı ve agresyonlar yaşayabilirsiniz fakat otoritelerden ve çevrenizden alacağınız destek sayesinde haklı çıkmanız çok büyük olasılık. Hafta boyunca kafanız işle veya aileyle ilgili sorunlara takılabilir fakat olayları abartmayın annem. İnsanlardan göreceğiniz baskılar ve manipülatif hareketler sizde bazı gerginlikler yaratabilir, sakinliğinizi korumakta fayda var. Arkadaşlarınızla beraber bir tatil planı yapabilirsiniz. Yakınlarınızdan duyacağınız bazı şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sezgilerinize güvenerek bazı başlangıçlar yapabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.