Koç Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Haziran 2023

Koç Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu aileniz, eviniz, ebeveynleriniz ve güvende olma ihtiyacınız oluşturacak.  Kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili planlamadığınız harcamalar söz konusu olabilir. Şans oyunları ile ilgili para kaybı yaşayabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili konuları önemseyeceğiniz bir hafta olabilir. Kendinizi evinizde daha güvende ve mutlu hissedebilirsiniz. Geçmişinizi düşünebilir, hatıralarınızı anımsayabilirsiniz. Daha çok bilinçaltına attığınız konularla ilgili rüyalar görebilirsiniz. Kendinizi yapılandırmak isteyebilirsiniz. Gereksiz ve sizi üzen düşüncelerinizden uzaklaşabilirsiniz. Duygusal olarak hassaslaşabilir, ev içinde önemsenmek isteyebilirsiniz. Ailenize karşı sevginizi daha fazla gösterebilirsiniz. Sevildiğinizi hissetmek ve güvende olmak ihtiyacınız artabilir. Finansal açıdan aile desteği alabilirsiniz. Gayrimenkul yatırımlarınız varsa kazanç sağlayabilirsiniz. Eğlenmeye ve hobilerinize ayırdığınız bütçenizi aşabilirsiniz. Kendi işinizi kurma girişiminde bulunabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.