Koç Burcu (26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Aralık 2022

Koç Burcu (26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2022’nin son haftasında kariyeriniz, yaşam hedefiniz, toplumdaki imajınız önemli olacak. İnsanlar içindeki saygınlığınızın verdiği destek ile kariyerinizle ilgili ideallerinizi gerçekleştirmeniz kolaylaşacak. Sosyal ilişkilerinizi önemseyecek ve her alanda sorumluluk almak isteyeceksiniz. Otorite sahibi kişilerle iletişim kuracaksınız. Güçlü olmak isteyeceksiniz. Hedeflerinize ulaşmak adına disipline olacaksınız. Hafta sonuna girerken projelerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Yeni bir işe başlamamak,  gelebilecek yeni teklifleri ertelemek daha uygun olacaktır. Yeni yılın ilk gününde statünüzle ilgili değişim arayışına girebilir, başarınızı arttırmak adına çalışmalar yapabilirsiniz. Hırslı, değişim arayışı içindeki tavrınız ile itibarlı görünmek isteyeceksiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.