Koç Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Nisan 2022

Koç Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yükselen Koçlar ve Koçlar:

Bu hafta maddi konuların oldukça gündemde olacağı bir sürece giriyorsunuz. Özellikle yurtdışı kaynaklı gelir artışları yaşanabilir ya da daha evvel hayal ettiğiniz konularla ilgili maddi gelirler elde edebilirsiniz. Kariyerle ilgili konularda güçlenebilir, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Zihniniz eğitim konularıyla meşgul olabilir, yakın yerlere seyahat etmek size iyi gelecektir. Değeriniz artık ortaya çıkacak.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.