Koç Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Aralık 2023

Koç Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta inançlarınız, dünya görüşünüz, farklı kültürler, uzak yerlere seyahatler söz konusu olabilir. Kendinizi geliştirmek, özgür ve cesur davranmak için enerjiniz var. Yeniliklere açık olmak farklı şeyler öğrenmek bakış açınızı değiştirecektir. Sezgileriniz kuvvetli olacak, ancak sevdiğiniz insanları kontrol etmekten vazgeçin. Aklınızdaki planlarınız ve yapmak istedikleriniz gerçekçi düşüncelerden oluşmalı, yoksa hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Mesleğinizde çalışmalarınızın karşılığını maddi açıdan göreceksiniz. Kariyerinizde saygı duyulan işler yapacaksınız. Hakim olmadığınız ya da yeni öğrendiğiniz konularda hemen harekete geçmeyin. Hislerinizi görmezden gelebilir, uygulamaya geçebilirsiniz. Gerçekten istemediğiniz uğraşıların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Kariyerinizde değişimler yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz işte terfi alabilir, başka bir yerden daha iyi pozisyon için teklif alabilirsiniz. Farklı şehir ya da ülkeden biri ile yeni bir aşk doğabilir. Yurtdışı bağlantılarınızın artacağı bir süreç olacak.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.