Koç Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Koç Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Hafta başından itibaren kariyeriniz için daha fazla efor sarf ettiğiniz bir sürece giriyorsunuz. Amaçlarınız için daha hırslı şekilde çalışabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle kariyeriniz ile ilgili kararlar almaya daha yatkın olabilirsiniz. Bu dönemde böyle kararlar almak çok doğru olmayabilir, bu süreçte konuların üzerinden geçmek daha faydalı olacaktır. Patronlarınız ile olan iletişiminizde ise yanlış anlaşılmalara karşı dikkat olun. Cumartesi günü partnerinizin ailesi ile aranızda gerginlikler yaşanabilir. Birbirinize yıkıcı sözler söyleyebilirsiniz, kırmayın annem. Pazar günü itibariyle ise kariyerinizde yaşadığınız sorunlar artık son buluyor. İşinizde ertelenen kazanımlarınızı geri alabilirsiniz. Patronlarınız ile aranız düzelebilir. Aynı gün arkadaş çevreniz ile ilgili krizler yaşayabilirsiniz. Bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.