Koç Burcu (24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Temmuz 2023

Koç Burcu (24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Hobileriniz, keyif aldığınız konularınız, romantik ilişkileriniz ve çocuklarınızın gündemde olduğu bir hafta geçireceksiniz. Aşk, sevgi ve romantizm duygularınızın yoğunlaşacağı günler geçirebilirsiniz. Hatıralarınız canlanabilir, eski aşklarınızdan haberler gelebilir. Sevdiğiniz kişi tarafından fark edilmek isteyebilirsiniz. Bu hafta çocuklarınız ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın farkına varabilirsiniz. Uzun süredir yapmak istediğiniz yeni uğraşlar için adım atabilirsiniz. Aradığınız mutluluğun önce kendinizde olduğunu fark edebilirsiniz. Rutin işlerinizi bir düzene koyabilir ve rahatlayabilirsiniz. İşlerinizi en iyi şekilde yapmak için çaba sarf edebilirsiniz. Zihninizin ayrıntılarla dolu olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.