Koç Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

21 Ocak 2023

Koç Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken sosyal çevreniz, beklentileriniz, organizasyonlarınız, arkadaşlarınızla iç içe olacaksınız. Bulunduğunuz arkadaş çevreniz içerisinde yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Bu arkadaşlık sizin için özel olabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissetmeyin. Hedeflerinizi, sosyal çevrenizi büyütme ve kendinizi gösterme şansınız olacak. Yeni girişimleriniz ve projeleriniz konusunda destekleneceksiniz. Sıcak, içten ve duygusal davranışlar içinde olacaksınız. İnsanlardan da beklentiniz bu yönde olabilir. Duygularınızı açıklama konusunda tutucu olabilirsiniz. Kendi fikirlerinizi mesleki açıdan ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizde prestij kazanacaksınız. Egolu davranışlarınız, otoritenizi kullanmanız arkadaş çevrenizde zorlanmanıza neden olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.