Koç Burcu 22 – 28 Nisan 2019

22 Nisan 2019

Koç Burcu 22 – 28 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

Ay’ın haritanızda etkisine bakacak olursak yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, akademik konular, inançlar, rüyalar, kariyer, statünüz, arkadaş çevreniz, kalabalık yerler, organizasyon gündeminizde olabilir.

Güneş Uranüs kavuşumu ise haritanızın para alanında gerçekleşeceği için, para ile ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler, yapısal değişiklikler, fırsatlar gündeminize gelebilir.

Mars Neptün karesi haritanızın bilinçaltı konuları, gizli kalmış konular sırlar, kardeşler, kuzenler, eğitim, yakın çevre, trafik ve iletişim alanlarında etkili olacak. Dolayısıyla bu alanlar hayal kırıklıklarına, yanlış anlaşılmalara açık olduğu için çok fazla hayal dünyanızda olayları realize etmemeye, olayların gerçek yüzünü görmeye odaklanmanız gerekmektedir. Kendi kendinize tartıp karar vereceğiniz olaylarda yanlışa düşme riskiniz bulunabilir. Sağlıkla ilgili konularda sıvı sebepli zehirlenmeler gündeme gelebilir. Trafikte dalgın davranmamaya çalışın.

İlişkilerle ilgili konularda yaralarınız varsa şifalanabilirsiniz, yaralarınızı sarabilirsiniz. Bu alanda çok fevri davranmak, agresif söylemlerde bulunmak ise ilişkinize zarar verebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.