Koç Burcu (22-28 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mayıs 2023

Koç Burcu (22-28 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kısa seyahatleriniz, iletişiminiz, yakın çevreniz, çocuklarınız ve keyif aldığınız konular ile başlıyorsunuz. Enerjinizi keyif aldığınız konulara yönelttiğinizde işlerinizin daha rahat ilerlediğini görebilirsiniz. Çocuklarınızla vakit geçirebilir, onların yeteneklerini keşfedebilirsiniz. Yeni bilgiler edinme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Maddi imkanınız varsa güvende olduğunuzu düşünebilirsiniz. Kazanacağınız ve harcayacağınız bir hafta olabilir. Sevgi aldığınız, yaralarınızı sardığınız yer eviniz olabilir. Kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeyi öğrenebilirsiniz. Evinizin tadilatı ya da bakımını yaptırmak, ev değiştirmek gibi konularda ani kararlar verebilirsiniz. Evinizle ilgili tahmin etmediğiniz giderler söz konusu olabilir. Kazancınızı eğlenceye harcama isteğiniz hesabınızın dengesini bozabilir. İletişim kurarken kendi kendinizi sabote edebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.