Koç Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ağustos 2022

Koç Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta sağlığınızla ilgili bazı testler yaptırabilirsiniz. İş hayatınızda zorlanmalar yaşasanız da çalışkanlığınız ve başarılarınız size duyulacak hayranlığı artıracaktır. Aile büyüklerinizin ufak tefek işlerine yardım ederek ve detaycı davranarak onlara iyilik yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızda güven duyduğunuz ve keyif aldığınızı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Fiziksel bazı değişiklikler yaparak iç motivasyonunuzu sağlamanız söz konusu olabilir. Ticaretle ilgileniyorsanız yeni bir ortaklık ilişkisine girebilirsiniz. Mutlu giden bir ilişkiniz varsa parayla ilgili bazı fırsatların peşinden giderek ondan uzaklaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle girebileceğiniz bazı tartışmalarda aile büyüklerinizi zorlayabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru arkadaşlarınızla beraber kafa dağıtırken bir yandan güzelleşebileceğiniz kuaför, hamam, spor, yüzme gibi aktiviteler içine girebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.