Koç Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Koç Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç,

Hafta başı ve hafta sonu gayet sakin, işler tıkırında gidebilir. Fakat hafta ortası oldukça hareketli. Çarşamba günü hayalleriniz için çalışmak ve çabalamak özellikle kariyeriniz için enerji gösterebilirsiniz. Ertesi gün arkadaşlarınla konuşarak şifalandırıp, dertlerine çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Aynı gün, dün gösterdiğiniz enerjinin hazzını yaşayarak, kadınlardan destek alarak, geride kalmış gerçekleştiremediğiniz hayalleri gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Cuma günü sosyal çevrenizde maddi konularda anlaşmazlıklar çıkabilir. Olsun, bunlar geçici etkiler. Hafta sonu gayet sakin ve harika.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.