Koç Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Koç Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Koç

Haftanın ilk günü rüyalarınıza ekstra dikkat edin. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Salı günü sosyal çevreniz sizden maddi destek talep edebilir. Size olan borçlarını ödemedikleri için aranızda sorun da çıkabilir. Çarşamba günü maneviyatınızı güçlendirebilirsiniz. Kendinize zaman ayırıp dua edebilir, meditasyon yapabilirsiniz. Cumartesi günü sizden büyük kişiler tarafından destek almanız sizi güçlendirebilir, korkularınızdan kurtulmanıza sebep olabilir. Pazar günü itibariyle kendinizi daha fazla ifade etme fırsatı bulabilirsiniz. Önemli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.