Koç Burcu 21 – 27 Ocak 2019

21 Ocak 2019

Koç Burcu 21 – 27 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Koçlar ve Yükselen Koçlar,

21 Ocak Aslan burcundaki Ay tutulmasını aşk, çocuk, cinsellik, yaratıcılık evinizde gerçekleşecek. Bu konularda hem sonuç alma hem de yeni bir dönemin başlangıcını yaşayabilirsiniz. Kariyer konularında özellikle iletişimle ilgili olarak ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz, gerginliklere dikkat. Patronlar, otorite figürleri özellikle üstünüze gelebilir, sakin kalmakta fayda var.

Bu haftanın öncelikli konusu, aile, aşk, sağlık, ortaklı işler ve para.

Bilinçaltınızdaki korkular rüyalarınızda karşınıza çıkabilir. Bu konularla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

En şanslı olduğunuz konu, yurtdışı bağlantılı tüm işler. Yurtdışı seyahatleri bol bol gündeme gelebilir, yabancı insanlarla, akademik konularla bağlantılı insanlarla aşk yaşayabilirsiniz. Üniversite ile ilgili konulardan yana da oldukça şanslısınız. Yurtdışı bağlantılı işlerden para kazanabilirsiniz, uzak akrabalarınızdan para gelebilir.

Aşk konularında hoşlandığınız insanlarla iletişime geçebilir, ilişkiniz varsa yeni bir boyuta geçebilirsiniz.

Çok enerjik olacağınız bir hafta, enerjinizi nereye harcayacağınızı bilemeyebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.