Koç Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

19 Ağustos 2023

Koç Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu rutin işleriniz, çalışma ortamınız, gündelik işleriniz, sağlıkla ilgili konularınız oluşturacak. Maddi kazanımlarınızı ön plana çıkarırken abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde sevginizi gösterme şekliniz maddesel olabilir. Enerjinizi işlerinizi tamamlamaya verirken düşünceleriniz dağılabilir. Sezgileriniz ve rüyalarınızı önemseyebilirsiniz. Yaptığınız işte kendinizle övünebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız tarafından eleştirilmek istemeyeceksiniz. Enerjinizin yerinde olacağı bu hafta rutin işlerinizi düzen ve disiplin içinde halledeceksiniz. Evcil hayvanlarla ilgilenmek rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıntılara önem vererek, düzenli çalışmanız statünüzün güçlenmesine katkı sağlayacaktır. Kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz. İşinizle ilgili fazlaca sorumluluk alarak, duygusal açıdan kendinizi zorlayabilirsiniz. Duygularınızı saklamak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizi önemseyecek, önünüze çıkan fırsatları kaçırmayacaksınız.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.