Koç Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Koç Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Koç

18 Ocak 2022’de Ay düğümleri Boğa-Akrep aksına geçeceği için para kaynaklarınız ve başkası vasıtasıyla kazandığınız paralar konusunda kadersel etkiler yaşayacağınız zamanlara giriş yapıyorsunuz. Nisan ayında gerçekleşecek olan Jüpiter ve Neptün kavuşumu sizin arkanızdan konuşan insanlar gizli düşmanlar ve arkanızdan çevrilen işleri açığa çıkaracak. Ardından gelen Güneş tutulması sizin para kaynaklarınızla alakalı yeni bir gündem oluşacağını göstermekte. Mayıs itibariyle Jüpiter Koç burcuna geçecek ve sizin tüm hayatınızı etki alanına alacak özellikle ikili ilişkiler kendiniz ile alakalı birtakım gündemler ve motivasyon kaynaklarını ile alakalı şanslı bir döneme gireceksiniz. Mayıs ortalarında gelen ay tutulması ile beraber Eşinizin parası, bankalar, ortaklıklardan kazandığınız paralar, miras konuları oldukça gündeminizde olacak. Temmuz itibariyle Jüpiter Koç burcunda retro yapacağı için hayattaki istekleriniz konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz, motivasyonunuzun düştüğünü hissedebilirsiniz. Ardından Uranüs ve Kuzey Ay düğümü sizin para kaynakları evinize gerçekleşeceği için ani bir para ve hak ettiğiniz bir para sizin elinize geçebilir. Jüpiter’in retro halinde Balık burcuna yerleşmesi tekrardan gizli düşmanlarınızla alakalı konuları açığa çıkartabilir. Kasım başlarındaki Ay tutulması sizin tekrar ikinci evinizde yani para kaynakları evinizde gerçekleşeceği için tekrar bir para konuları hangi alanlardan para kazandığınız ve nasıl parayı kazandığınızı gündeme getirebilir. Jüpiter Retrosu kasım ortalarında bittiği zaman artık biraz daha arkada bıraktıklarınızla alakalı konuları daha net bir düşünme algısı ile görebileceğiniz ve ardından Jüpiter tekrar Koç burcuna yerleşimi ile biraz daha hayat motivasyonları alanınızda şanslı olduğunuz zamanlara işaret etmektedir. İyi Seneler Dilerim

Koç Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.