Koç Burcu (20 Haziran – 26 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

18 Haziran 2022

Koç Burcu (20 Haziran – 26 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya maddi alanda kar elde edebileceğiniz ticari anlaşmalarla başlıyorsunuz. Doğru adımlarla iyi kazançlar elde edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kariyer hayatınızda ve gelirinizde oluşacak gelişmeler insanların size olan ilgisini artırırken bu dönem dikkat çeken biri olacaksınız. Ailenize ve evinize karşı bir hayli ilgili olabilir, onlara akşam yemeği sürprizi yapabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru sevgilinizle beraber yapacağınız minik bir seyahatle romantik dakikalar geçirebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.