Koç Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Mart 2023

Koç Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kendinizle ilgili farkındalık kazanacağınız, dış görünümünüz, amaç ve motivasyonlarınız bu haftanın konularını oluşturacak. Kariyer konularında değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. İnandığınız konularda istediklerinizi uygulama enerjisini hissedeceksiniz. Duygularınızla hareket etmezseniz başarılı olabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olacağı, kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Aceleci davranacaksınız. Bir spor salonuna başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde kendinizi tanıma imkanı bulacaksınız. Dostunuzu, düşmanınızı anlayacaksınız. Kalabalıklar içinde özgür olmak isteyeceksiniz. Huzursuz ortamlarda olmak istemeyeceğiniz için evinizde vakit geçireceksiniz. Güvende hissetmediğiniz ortam ve insanlardan uzaklaşacaksınız. Evinizdeki işleri bitirmeye çalışacaksınız. Atılım yapmak, kendi yolunuzda ilerlemek konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İstediğiniz şekilde ilerlemekte zorlanacaksınız.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.