Koç Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Haziran 2023

Koç Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Güven duyma ihtiyacınız, aileniz, eviniz ve gayrimenkul konuları ile ilgilenebilirsiniz. Kendinizi kandırma eğiliminiz olabilir. Aile içinde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Finansal anlamda dengeli kararlar verebilirsiniz. Şartlara göre planlamalarınızı yapacak ve fırsatları değerlendirebileceksiniz. Attığınız kararlı adımlar ileri dönemde daha fazla kazanç sağlamınızı sağlayabilir. Değer verdiğiniz ve sevdiğiniz şeyleri korumak isteyebilirsiniz. Evinizde zaman geçirmekten keyif alabilir, aile ziyaretleri yapabilirsiniz. Kendinizi sevdiğiniz kişiye cesurca hislerinizi açıklarken bulabilirsiniz. Aşkınızı coşkulu yaşamak isteyebilirsiniz. Kelimeleri ustalıkla kullanarak karşınızdaki insanları etkileyebileceğiniz bir hafta olabilir. Düşüncelerinizi ve kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeyi öğrenebilirsiniz. Ailenize maddi anlamda katkı sağlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Hayattan daha fazla keyif almak isteyebilirsiniz. Kendinizi sevmekle, onaylanma ihtiyacı hissetmeyerek işe koyulabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.