Koç Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

Koç Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Koç

Haftanın ilk gün patronlarınızın manipülasyonlarına karşı dikkatli olmalısınız. Kariyeriniz ile ilgili karar almadan önce sakinleşmelisiniz. Aynı gün maddi konular ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Özellikle yatırım yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle odağınız tamamen maddi konularda olabilir. Daha fazla para kazanmak isteyebilirsiniz. Pazar günü arkadaş çevrenizden maddi konular ile ilgili baskı görebilirsiniz. Sizden borç isteyen arkadaşlarınız olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.