Koç Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

16 Eylül 2023

Koç Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu günlük rutin işleriniz, çalışma arkadaşlarınız, çalışma ortamınız ve sağlığınız oluşturacak. Düşünceli tarzınızla çalışma arkadaşlarınızın işini kolaylaştırabilirsiniz. Yapılması gereken işleri üstlenebilir, kendinizi fazlası ile yorabilirsiniz. Kariyer planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.  Hedeflerinizi gerçekleştirmek için sistemli çalışacaksınız. Çalışma tarzınızı değiştirebilir, yeni bir sistem oluşturabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi önemseyeceğiniz bu hafta romantik davranmak isteyeceksiniz. Eşinize destek olabilir, sürprizler yapabilirsiniz. Çocuklarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Yeteneklerinizle göz önünde olabilirsiniz. Kendinizi ihmal etmeyeceksiniz. Romantik ilişkinizde kuralları siz koymak isteyeceksiniz. Partnerinizle ilişkinizi dengeli yürüteceksiniz. Yalnız kalmak istemediğiniz bir süreç geçireceksiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.